Široká nabídka autobusových poznávacích zájezdů do celé Evropy.

AUTOBUSEM

Řadit dle:
123456789
1023 položek, 43 stránek

Rakousko - Rakousko

Páteční Vídeň

Páteční Vídeň

03.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 440 Kč

Česká republika - Česká republika

Konopiště A Kutná Hora

Konopiště A Kutná Hora

04.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 620 Kč

Rakousko - Vídeň

Van Gogh, Cézanne, Matisse, Hodler.

Van Gogh, Cézanne, Matisse, Hodler.

04.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 760 Kč

Německo - Adventní zájezdy Sasko

Drážďany | Mezinárodní Výstava Svět Orchidejí

Drážďany | Mezinárodní Výstava Svět Orchidejí

04.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 860 Kč

Rumunsko - Rumunsko

Velikonoce v Banátu

Velikonoce v Banátu

08.04 - 14.04.2020, 7 dní

Dle programu, Autobus

Cena od: 6 700 Kč

Francie - Francie

Paříž a Versailles od A do Z

Paříž a Versailles od A do Z **

09.04 - 13.04.2020, 5 dní

Bez stravy, Autobus

Cena od: 2 880 Kč

Francie - Francie

Romantická PAŘÍŽ a VERSAILLES

Romantická PAŘÍŽ a VERSAILLES **

09.04 - 13.04.2020, 5 dní

Bez stravy, Autobus

Cena od: 2 880 Kč

Itálie - Val di Fiemme/Obereggen

Itálie - Benátky, město na laguně

Itálie - Benátky, město na laguně

09.04 - 13.04.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 5 290 Kč

Itálie - Itálie

Řím A Okolí

Řím A Okolí

09.04 - 13.04.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 6 990 Kč

Itálie - Itálie

Florencie, Toskánsko, perla renesance a velikonoční slavnost ohňů

Florencie, Toskánsko, perla renesance a velikonoční slavnost ohňů

09.04 - 13.04.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 7 490 Kč

Nizozemí - Nizozemí

Nizozemsko - Rotterdam a Keukenhof a Jižní Holandsko - Velikonoce v Nizozemsku

Nizozemsko - Rotterdam a Keukenhof a Jižní Holandsko - Velikonoce v Nizozemsku

09.04 - 13.04.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 8 490 Kč

Bosna a Hercegovina - Bosna a Hercegovina

Velikonoce v Bosně a Hercegovině

Velikonoce v Bosně a Hercegovině

09.04 - 14.04.2020, 6 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 7 400 Kč

Maďarsko - Lázně Mosonmagyaróvár

Mosonmagyarovar - TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

Mosonmagyarovar - TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

10.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus Dle programu

Cena od: 545 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

GYÖR – TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

GYÖR – TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

10.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus Dle programu

Cena od: 586 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

3 DNY V LÁZNÍCH BÜKFÜRDŐ (PRO ZÁJEMCE SÁRVÁR)

3 DNY V LÁZNÍCH BÜKFÜRDŐ (PRO ZÁJEMCE SÁRVÁR)

10.04 - 12.04.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 3 031 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA)

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA)

10.04 - 12.04.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 3 031 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ

TŘI DNY V BUDAPEŠTI A ZÁMEK GÖDÖLLÖ

10.04 - 12.04.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 3 411 Kč

Maďarsko - Maďarsko

Budapešt Známá I Neznámá

Budapešt Známá I Neznámá

10.04 - 12.04.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 590 Kč

Francie - Paříž

Paříž a Disneyland (autobusem)

Paříž a Disneyland (autobusem) **

10.04 - 13.04.2020, 4 dny

Dle programu, Autobus

Cena od: 4 564 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

LÁZNĚ VÝCHODNÍHO MAĎARSKA

LÁZNĚ VÝCHODNÍHO MAĎARSKA

10.04 - 13.04.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 4 590 Kč

Rakousko - Rakousko

Velikonoce na ledovci

Velikonoce na ledovci

10.04 - 13.04.2020, 4 dny

Polopenze, Autobus

Cena od: 11 700 Kč

Česká republika - Česká republika

BABIČČINO ÚDOLÍ + ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

BABIČČINO ÚDOLÍ + ZOO DVŮR KRÁLOVÉ

11.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 620 Kč

Polsko - Polsko

ZOO Wroclaw s prohlídkou města (UNESCO)

ZOO Wroclaw s prohlídkou města (UNESCO)

11.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus Dle programu

Cena od: 621 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

Romantické Údolí Wachau | S Plavbou Lodí

Romantické Údolí Wachau | S Plavbou Lodí

12.04.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 690 Kč

123456789
1023 položek, 43 stránek
Vytvářím objednávku...