Široká nabídka autobusových poznávacích zájezdů do celé Evropy.

AUTOBUSEM

Řadit dle:
123456789
1044 položek, 44 stránek

Česká republika - Česká republika

Krakonoš a lyžníci

Krakonoš a lyžníci

29.01 - 02.02.2020, 5 dní

Polopenze, Autobus

Cena od: 5 600 Kč

Slovenská republika - Slovenská republika

Slovenský zimní ráj

Slovenský zimní ráj

30.01 - 02.02.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 900 Kč

Rakousko - Rakousko

Spital am Semmering - Stuhleck

Spital am Semmering - Stuhleck

31.01.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 1 870 Kč

Itálie - Itálie

KARNEVAL v Benátkách

KARNEVAL v Benátkách

07.02 - 09.02.2020, 3 dny

Bez stravy, Autobus Více odjezdových míst

Cena od: 1 490 Kč

Maďarsko - Lázně Mosonmagyaróvár

Mosonmagyarovar - TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

Mosonmagyarovar - TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

08.02.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus Dle programu

Cena od: 545 Kč

Francie - Francie

Francie, Paříž VALENTÝNSKÝ TÝDEN 2020, poznávací zájezd, romantika, zážitky FIRST MOMENT, vše v ceně

Francie, Paříž VALENTÝNSKÝ TÝDEN 2020, poznávací zájezd, romantika, zážitky FIRST MOMENT, vše v ceně

13.02 - 16.02.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 2 890 Kč

Rakousko - Rakousko

Páteční Vídeň

Páteční Vídeň

14.02.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 440 Kč

Itálie - Itálie

Itálie Benátky karneval 2020 s výlety lodí na ostrovy Murano, Burano First Moment

Itálie Benátky karneval 2020 s výlety lodí na ostrovy Murano, Burano First Moment

14.02 - 16.02.2020, 3 dny

Bez stravy, Autobus

Cena od: 1 690 Kč

Ukrajina - Ukrajina

Zimní Podkarpatská Rus

Zimní Podkarpatská Rus

14.02 - 22.02.2020, 9 dní

Polopenze, Autobus

Cena od: 8 100 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

LAA AN DER THAYA – TERMÁLNÍ LÁZNĚ RAKOUSKO

LAA AN DER THAYA – TERMÁLNÍ LÁZNĚ RAKOUSKO

15.02.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus Dle programu

Cena od: 396 Kč

Rakousko - Rakousko

Göstling - Hochkar

Göstling - Hochkar

15.02.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 1 870 Kč

Itálie - Itálie

Běžkování v Dolomitech

Běžkování v Dolomitech

18.02 - 23.02.2020, 6 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 8 600 Kč

Francie - Nice

AZUROVÉ POBŘEŽÍ S KARNEVALEM V NICE

AZUROVÉ POBŘEŽÍ S KARNEVALEM V NICE

20.02 - 23.02.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus Více odjezdových míst

Cena od: 3 990 Kč

Itálie - Val di Fiemme/Obereggen

Itálie - Benátky, město na laguně

Itálie - Benátky, město na laguně

20.02 - 24.02.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 4 990 Kč

Itálie - Benátsko

KARNEVAL V BENÁTKÁCH

KARNEVAL V BENÁTKÁCH

21.02 - 23.02.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 3 890 Kč

Itálie - Itálie

Legendární Karneval V Benátkách

Legendární Karneval V Benátkách

21.02 - 23.02.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 890 Kč

Itálie - Itálie

Benátská laguna (Benátský karneval)

Benátská laguna (Benátský karneval)

21.02 - 24.02.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 5 890 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

Výstava Orchidejí V Hirschstetten

Výstava Orchidejí V Hirschstetten

22.02.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 450 Kč

Itálie - Itálie

Zimní radovánky v Jižním Tyrolsku

Zimní radovánky v Jižním Tyrolsku

04.03 - 08.03.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 7 700 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

GYÖR – TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

GYÖR – TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

07.03.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus Dle programu

Cena od: 630 Kč

Německo - Německo

Olympijský běh na lyžích

Olympijský běh na lyžích

11.03 - 15.03.2020, 5 dní

Bez stravy, Autobus

Cena od: 6 800 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

3 DNY V LÁZNÍCH BÜKFÜRDŐ (PRO ZÁJEMCE SÁRVÁR)

3 DNY V LÁZNÍCH BÜKFÜRDŐ (PRO ZÁJEMCE SÁRVÁR)

20.03 - 22.03.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 3 190 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA)

BÜKFÜRDÖ – SÁRVÁR – HÉVÍZ (KEHIDA)

20.03 - 22.03.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 3 190 Kč

Itálie - Řím

Víkend v Římě

Víkend v Římě

20.03 - 23.03.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 590 Kč

123456789
1044 položek, 44 stránek
Vytvářím objednávku...