Široká nabídka autobusových poznávacích zájezdů do celé Evropy.

AUTOBUSEM

Řadit dle:
123456789
366 položek, 16 stránek

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko - Třemi zeměmi z termálů Lendava

Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko - Třemi zeměmi z termálů Lendava

30.09 - 04.10.2020, 5 dní

Polopenze, Autobus

Cena od: 8 580 Kč

Itálie - Itálie

Benátky A Ostrovy

Benátky A Ostrovy

01.10 - 04.10.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 4 490 Kč

Itálie - Itálie

Řím A Okolí

Řím A Okolí

01.10 - 05.10.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 6 990 Kč

Česká republika - Česká republika

ZÁMKY JIŽNÍCH ČECH - PAMÁTKY UNESCO

ZÁMKY JIŽNÍCH ČECH - PAMÁTKY UNESCO

02.10 - 04.10.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 3 390 Kč

Česká republika - Česká republika

Zámky Jižních Čech

Zámky Jižních Čech

02.10 - 04.10.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 390 Kč

Itálie - Itálie

Benátky S Noclehem U Moře

Benátky S Noclehem U Moře ***

02.10 - 04.10.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 490 Kč

Polsko - Polsko

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V DOLNÍM SLEZSKU

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V DOLNÍM SLEZSKU

02.10 - 04.10.2020, 3 dny

Polopenze, Autobus Dle programu

Cena od: 3 690 Kč

Polsko - Polsko

Prodloužený Víkend V Dolním Slezsku

Prodloužený Víkend V Dolním Slezsku

02.10 - 04.10.2020, 3 dny

Polopenze, Autobus

Cena od: 3 690 Kč

Česká republika - Česká republika

Zoo A Safari Park Dvůr Králové Nad Labem

Zoo A Safari Park Dvůr Králové Nad Labem

03.10.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 590 Kč

Česká republika - Česká republika

Kuks – Perla Českého Baroka

Kuks – Perla Českého Baroka

03.10.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 590 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

GYÖR – TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

GYÖR – TERMÁLNÍ LÁZNĚ MAĎARSKO

03.10.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus Dle programu

Cena od: 630 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

Ötscherský Kaňon

Ötscherský Kaňon

03.10.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 750 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

K Pramenům Alpských Vodopádů

K Pramenům Alpských Vodopádů

03.10.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 790 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

Soutěska Řeky Ráby

Soutěska Řeky Ráby

03.10.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 790 Kč

Česká republika - Hotel

Broumovsko

Broumovsko *

03.10 - 04.10.2020, 2 dny

Polopenze, Autobus

Cena od: 2 220 Kč

Rakousko - Salzburg

Mozartův Salcburk

Mozartův Salcburk

03.10 - 04.10.2020, 2 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 2 790 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

MOZARTŮV SALZBURG

MOZARTŮV SALZBURG

03.10 - 04.10.2020, 2 dny

Snídaně, Autobus Dle programu

Cena od: 2 790 Kč

Česká republika - Česká republika

ZÁMEK LEDNICE + VALTICE

ZÁMEK LEDNICE + VALTICE

04.10.2020, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 520 Kč

Česká republika - Česká republika

KOUZLO ČESKÝCH LÁZNÍ: SVĚT CÍSAŘŮ A KRÁLŮ

KOUZLO ČESKÝCH LÁZNÍ: SVĚT CÍSAŘŮ A KRÁLŮ

04.10 - 08.10.2020, 5 dní

Polopenze, Autobus

Cena od: 5 490 Kč

Itálie - Itálie

Umělecká Lombardie

Umělecká Lombardie

07.10 - 11.10.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 7 290 Kč

Velká Británie - Velká Británie

Jižní Anglie a Londýn

Jižní Anglie a Londýn

07.10 - 11.10.2020, 5 dní

Polopenze, Autobus

Cena od: 8 290 Kč

Francie - Francie

Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem

Prodloužený eurovíkend: malebné Alsasko a vinice s průvodcem ***

08.10 - 11.10.2020, 4 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 12 990 Kč

Česká republika - Česká republika

KRÁLOVSKÉ HRADY STŘEDNÍCH ČECH

KRÁLOVSKÉ HRADY STŘEDNÍCH ČECH

09.10 - 10.10.2020, 2 dny

Snídaně, Autobus Více odjezdových míst

Cena od: 3 390 Kč

Česká republika - Česká republika

Královské Hrady Středních Čech

Královské Hrady Středních Čech

09.10 - 11.10.2020, 3 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 390 Kč

123456789
366 položek, 16 stránek
Vytvářím objednávku...