Široká nabídka autobusových poznávacích zájezdů do celé Evropy.

AUTOBUSEM

Řadit dle:
123456789
409 položek, 18 stránek

Itálie - Řím

Víkend v Římě 5 dní

Víkend v Římě 5 dní ***

09.04 - 13.04.2020, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 4 990 Kč

Francie - Francie

Vinobraní v Alsasku a Burgundsku

Vinobraní v Alsasku a Burgundsku *

17.10 - 20.10.2019, 4 dny

Bez stravy, Autobus

Cena od: 5 790 Kč

Rakousko - Rakousko

Páteční Vídeň

Páteční Vídeň

18.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 410 Kč

Maďarsko - Lázně Bük / Bükfürdo

Metropole na Dunaji - Budapešť, Bratislava

Metropole na Dunaji - Budapešť, Bratislava *

18.10 - 20.10.2019, 3 dny

Bez stravy, Autobus

Cena od: 3 690 Kč

Albánie - Albánie

Albánie - okruh

Albánie - okruh *

18.10 - 27.10.2019, 10 dní

Polopenze, Autobus

Cena od: 12 980 Kč

Rakousko - Rakousko

Do Vídně K Moři

Do Vídně K Moři

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 410 Kč

Rakousko - Rakousko

Zámek Schönbrunn

Zámek Schönbrunn

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 450 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

Rakouský Stonehenge

Rakouský Stonehenge

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 580 Kč

Polsko - Polsko

Bludné Skály V Polsku

Bludné Skály V Polsku

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 595 Kč

Rakousko - Štýrsko - ostatní

Soutěska Ysper

Soutěska Ysper

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 600 Kč

Česká republika - Česká republika

Lašsko A Beskydy

Lašsko A Beskydy

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 680 Kč

Německo - Německo

Technické muzeum Sinsheim

Technické muzeum Sinsheim *

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 1 090 Kč

Německo - Německo

Technické muzeum Speyer

Technické muzeum Speyer *

19.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 1 170 Kč

Česká republika - Hotel

Jižní Morava

Jižní Morava *

19.10 - 20.10.2019, 2 dny

Polopenze, Autobus

Cena od: 3 090 Kč

Německo - Německo

Legoland v Německu

Legoland v Německu *

20.10.2019, 1 den

Bez stravy, Autobus

Cena od: 1 650 Kč

Ukrajina - Ukrajina

Ukrajina a Černobyl

Ukrajina a Černobyl

22.10 - 28.10.2019, 7 dní

Dle programu, Autobus

Cena od: 16 700 Kč

Itálie - Itálie

Nádherné Toskánsko

Nádherné Toskánsko

23.10 - 28.10.2019, 6 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 8 790 Kč

Itálie - Itálie

MALEBNÉ TOSKÁNSKO A OSTROV ELBA

MALEBNÉ TOSKÁNSKO A OSTROV ELBA *

23.10 - 28.10.2019, 6 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 8 790 Kč

Francie - Francie

PROVENCE A FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA

PROVENCE A FRANCOUZSKÁ RIVIÉRA *

23.10 - 28.10.2019, 6 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 8 990 Kč

Francie - Francie

Za Sluncem A Vůněmi Francouzské Provence

Za Sluncem A Vůněmi Francouzské Provence

23.10 - 28.10.2019, 6 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 8 990 Kč

Itálie - Řím

Víkend v Římě

Víkend v Římě

24.10 - 27.10.2019, 4 dny

Snídaně, Autobus

Cena od: 3 790 Kč

Maďarsko - Maďarsko

Jaro a podzim v jižním Maďarsku

Jaro a podzim v jižním Maďarsku

24.10 - 28.10.2019, 5 dní

Snídaně, Autobus

Cena od: 4 690 Kč

123456789
409 položek, 18 stránek
Vytvářím objednávku...